REJON DZIAŁANIA PORADNI PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ NR 9

PLAN NA ROK 2019/2020

PRZEDSZKOLA – PUBLICZNE

Lp. Nr przedszkola Adres / telefon
1.

4

ul. Słowicza 3/5
2.

12

ul. Zgodna 10/14
3.

23

ul. Zwycięska 8A
4.

28

ul. Orla 5/7
­5.

29

ul. Gałczyńskiego 8
6.

35

ul. Pułaskiego 20
7.

49

ul. Borowska 181-187
8.

50

ul. Dyrekcyjna 15
9.

51

ul. Warszawska 4
10.

52

ul. Łączności 5-7
11.

56

ul. Wałbrzyska 16
12.

57

ul. Chorzowska 55
13.

80

ul. Zielińskiego 74
14.

90

ul. Zaporoska 51
15.

91

ul. Zaporoska 52a
16.

92

ul. Bardzka 5
17.

107

ul. Stysia 71
18.

108

ul. Drukarska 8a
19.

111

ul. Skwerowa 14
20.

119

ul. Łódzka 23
21.

136

ul. Gliniana 85
22.

Przedszkole

„Pitagoras”

ul. Piękna 56 j
23.

Przedszkole

„Logicus”

ul. Głubczycka 3

SZKOŁY PODSTAWOWE – PUBLICZNE

Lp. Nr szkoły Adres / telefon
1.

2

ul. Komuny Paryskiej 36
2.

4

ul. Powstańców Śląskich 210
3.

9

ul. Nyska 66
4.

23

ul. Przystankowa 32
5.

30

ul. Zaporowska 28
6.

34

ul. Gałczyńskiego 8
7.

42

Ul. Wałbrzyska 50
8.

61

ul. Skarbowców 8
9.

64

ul. Wojszycka 1
10.

72

ul. Trwała 17/19
11.

73

ul. Gliniana 30
12.

76

ul. Wandy 13
13.

77

ul. Św. Jerzego 4
14.

80

ul. Polna 4
15.

81

ul. Jastrzębia
16.

85

ul. Traugutta 37/41
17.

90

ul. Orzechowa 62
18.

96

ul. Krakowska 2
19.

99

ul. Głubczycka 3
20.

Gimbasket

ul. Drukarska 50

ZESPOŁY SZKOLNO – PRZEDSZKOLNE

Lp. Nr Adres / telefon
1.

ZSP – 16

ul. Wietrzna 50
2.

ZSP – 17

ul. Wieczysta 105
3.

ZSP – 19

ul. Januszowicka 35/37
4.

ZSP – 21

Ul. Kłodzka 40
 

RAZEM

 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE i PONADGIMNAZJALNE – PUBLICZNE

Lp. Nr szkoły Adres / telefon
1. LO – IV ul. Świstackiego 12
2. LO – VIII ul. Zaporoska 71
3. ZS – 2 ul. Borowska 105
4. ZS – 5

(LO XIII)

ul. Hauke – Bosaka 33
5. ZSZ – 5 ul. Dawida 5
6. ZSL(dawny ZS-23) ul. Dawida 9/11
7. Technikum nr 15 ul. Skwierzyńska 1/7
8. ZSE-O (ZSE+ZS-4) ul. Drukarska 50
9. ZSG ul. Kamienna 86
10. ZSTiE ul. Hauke – Bosaka 21
11. Technikum Fryzjer.

Dla Młodzieży

ul. Zagłębiowska 8, tel; 71 340-03-91
12. ZSE-A ul. Worcella 3
13. CKU ul. Swobodna 71/73, tel. 71 783-36-68
14. Liceum Sportowe Unisport ul. Drukarska 50
15. Technikum nr 18 ul. Ślężna 2/24

PRZEDSZKOLA – NIEPUBLICZNE

Lp. Nazwa szkoły Adres / telefon
1. Promyk Słońca ul. Swobodna 8a; tel. 782-77-77
2. Akademia Pana Kleksa ul. Wielka 18; tel. 177832620, 502064494
3. Atut ul. Racławicka 101
4. Sióstr Św. Elżbiety ul. Januszowicka 32/34; tel. 367-74-75
5. Słoneczne Przedszkole ul. Traugutta 60/2; tel. 730888778
6. Integracyjny Punkt P-lny „Puchatkowa Załoga” Al. Jaworowa 39, tel. 71 790-56-60; 607-073-101
7. Kropeczka Niepubliczny Punkt P-lny ul. Sojowa 3; tel. 690-490-575
8. Przedszkole „Stumilowy Gaj” ul. Stroińska 27 A-B, tel. 609-502-078
9. Przedszkole

ABC

ul. Piękna 62 b, tel. 662-328-533
10. Przedszkole

„Mała biedronka”

z siedzibą w SP-85 ul. Traugutta 38,

tel. 512 031 681

11. Przedszkole

„Wesołe Nutki”

Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji ul. Wejherowska 28, tel. 664-008-288
12. Przedszkole

„Wspólna Planeta”

ul. Gen. S. Maczka 9/2, tel. 501 174 592

ul. Zwycięska 36/1, ul. Połabian

13.

Punkty P-lne International Playschool II

ul. Drukarska 52,

ul. Wietrzna 49

14. Przedszkole BIM BAM BOM ul. Krynicka 27-29 tel. 609338612
15. Punkt P-lny „Chuchaczek” ul. Vivaldiego 62/1, tel. 608 708 944
16. SUBRIDEO Terapeutyczny Punkt P-lny ul. Ołtaszyńska 10, tel. 534470004

ul. Jaworowa

ul. Kłodzka

17. Kid’s Corner Klub Dziecka i Rodzica ul. Końska 6, tel. 71 72 71 902
18. Punkt P-lny

Fit Kid

ul. Lądecka 14, tel. 728 545 566
19. Punkt P-lny Wojszycka Akademia Talentów ul. Pawia 9
20. Punkt P-lny Tomcio Paluch ul. Kawalerzystów 9/3
21. Punkt P-lny „Montessori House Wrocław” ul. Rakowiecka 45 tel. 603073087, 517337004
22.

P.American School of Wroclaw

ul. Partynicka tel. 713336992
23. Bajkowa Przystań ul. Krakowska 56-62 tel 690009699
24. Elfiki ul. Buforowa 4c tel 794747898
25. Wrocławskie Skauty ul. Gwieździsta 55 tel. 604229515
26. Guliwer ul. Przyjaźni 2a1/2 te 533330964
27. Berek ul.Gajowicka 114-116 tel 535212242
28 Przedszkole Sky Fun ul. Powstańców Śląskich 95
29 Przedszkole City Kids ul. Energetyczna 12
30 In Harmony Preschool ul. Wietrzna 49
31 Wojszycka Akademia Telentów II Ul. Smardzowska 48

SZKOŁY PODSTAWOWE – NIEPUBLICZNE

Lp. Nazwa szkoły Adres / telefon
1. Dialogu Kultur Etz Chaim ul. Żelazna 57; tel. 756-80-47
2. Ekola ul. Zielińskiego 56; tel. 361-43-70
3. Szalom Alejchem ul. Jastrzębia tel. 71 332-41-21
4. British International School Polsko Brytyjska Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Aleja Akacjowa 10-12, tel. 71 796 68 61,

71 776 68 60

5. International Primary School ul. Drukarska 52, tel. 503 188 843
6. Tikkun Olam ul. Jemiołowa 57; tel. 71 364 60 70
7. Atut ul. Racławicka 101
8. American School of Wroclaw ul. Partynicka 29/37 tel. 71 333-69-92
9. Szkoła Podstawowa EDUKACJA ul. Krakowska 56-62
10. Amigo Ul. Żelazna 36
11. Promyk Słońca Ul. Swobodna 8a
13. Autorska Sp Navigo Ul. Sudecka 98 tel. 533110125

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE i PONADGIMNAZJALNE – NIEPUBLICZNE

Lp. Nazwa szkoły Adres / telefon
1. Amigo ul. Żelazna 36; tel. 361-52-63
3. Abor ul. Pabianicka; tel. 364-60-15
4. DzDz ul. Wiśniowa 81; tel. 337-21-10
5. Autorskie Studium Projektowania Artystycznego ABRYS ul. Robotnicza 36; tel. 359-14-44, 600287380
6. International High School of Wrocław (LO ATUT) ul. Racławicka 101, tel. 717822626
7.

ROE – Regionalny Ośrodek Edukacji

Ul. Hauke Bosaka 21, tel.713357000, 517240114
8.

Husarz, Główna Szkoła Wojskowa

ul. Zagłębiowska 8

PLACÓWKI SPECJALNE

Lp. Nazwa szkoły Adres / telefon
1. OSW 13dla Dzieci Niewidomych ul. Kamiennogórska 16; tel 3495631,3372526
2. OSW 12dla Dzieci Niesłyszących ul. Dworska 8; tel. 353-64-69
3. SOSW-11 ul. Kamienna 99/101; tel. 798-68-35
4. Zespół Placówek Oświatowych Ul. Borowska 101

INNE PLACÓWKI

Lp. Nazwa szkoły Adres / telefon
1. ECDiE ul. Wejherowska, tel. 798-26-00 wew. 203
2. „OPOKA” w ECDiE ul. Wejherowska 28;
3. „TĘCZA” w ECDiE ul. Wejherowska 28;